فروش سود پرک
خانه / سود پرک ایرانی / سود پرک ایرانی | سود پرک ایرانی

سود پرک ایرانی | سود پرک ایرانی

 آشنایی با سود پرک ایرانی  در یک نگاه: سودپرک یا سود سوزآور ماده ای است به صورت پرک و پولکی مانند می باشد  ، رنگ آن فقط سفید است  و برای جذب رطوبت بسیار مناسب می باشد و در هنگام حل شدن در آب حرارت زیادی ایجاد می کند و محلول حاصل قلیایی بوده و به شدت خورنده است.
سودپرک یا سود کاستیک پارس سود ایران اصلا جیوه ندارد و مناسبترین نوع سود جهت مصارف صنایع غذایی می باشد .سودپرک دارای کاربرد وسیع در تهیه مواد شیمیایی گوناگون ، خنثی کننده در تصفیه نفت ، کاغذ سازی ، صنعت شوینده ها و صابون ، تصفیه روغن های خوراکی ، احیای ستون های مبادله یونی و … کاربرد دارد.سودپرک یا سود کاستیک از سود مایع پتروشیمی ها تولید میگردد که بر اساس سیستم تولید نوع درجه ۱ و درجه ۲ میباشد.البته سودپرک چینی نیز وجود دارد که متاسفانه بر خلاف درصد خلوص ۹۸% قید شده روی بسته بندی خلوص زیر ۴۹% دارد.سود پرک ایرانی | سود پرک ایرانی

تولید سود پرک ایرانی

سود پرک ایرانی که از سود مایع تولید می کنند و سدیم هیدروکسیدی که طی فرآیند تبخیر تولید می شود در فرآیند های صنعتی که هدف، تولید انبوه سود پرک می باشد. سود مایع 50 درصد را در مخازن خاصی تا دمای 1400 درجه سانتی گراد حرارت می دهند تا بتوانند مایعات موجود را تبخیر کرده و درصد خلوص سود پرک را افژایش دهند پس نتیجه می گیریم:

بهترین سود پرک ایرانی در بازار سودی است ک درصد خلوص بیشتری داشته باشد.

مخازن و تجهیزاتی که برای تولید سود پرک استفاده می شود به علت قابلیت بالای خورندگی سود،از جنس آلیاژ نیکل ساخته شده زیرا تحمل بالایی در برابر خورندگی دارد و بسیار گران قیمت می باشد از این رو باعث می شود که خط تولیدی سود پرک خطی خاص و استراتژیک باشد.

ایران به خاطر اینکه کشور صاحب نفت و گاز است به همین دلیل صاحب پتروشیمی نیز است و به یکی از تولید کنندگان مطرح کاستیک سودا و سود جامد پرک در سطح جهانی تبدیل شده است .

تولید کنندگان سودپرک

تولید سودپرک توسط تولید کنندکان سود پرک  در کشورهای که دارای صنایع پتروشیمی هستند صورت می گیرد.
تولید کنندگان سودپرک اغلب دارای پتروشیمی قوی هستند.
هیدروکسید سدیم از مهمترین مواد شیمیایی است که در این صنعت بسیار کاربرد دارد و از این ماده برای تولیدات صنعتی و مصرفی استفاده می شود.
تولید این محصول در بازار ( توسط تولیدکنندگان ) باعث  :

 • تامین نیازهای بازار
 • کسب سود

بزرگترین کشورهای تولیدکننده به ترتیب :

 • آمریکا
 • چین
 • ایران
 • کشورهای اروپایی
 • خاورمیانه و شرق آسیا

تولیدکنندگان سودپرک ایرانی

تولید کنندکان سود پرک ایرانی در کشورمان کم نیستند. برخی از  این مراکز از جایگاه خوبی در تولید سودپرک برخوردارند که برای هر کدام توضیح نسبتا کامل و جامعی را داده ایم.

 • شرکت تولیدی آراکس شیمی
  شرکت آراکس شیمی از تولیدکنندگانی است که به صورت عمده این ماده را با 98 درصد خالصی تولید می کند. این شرکت بیش از 20 سال است که در این زمینه فعالیت دارد.
 • گروه تولیدی کلران
  گروه تولید کننده شیمیایی کلران در شهر سمنان واقع است. فعالیت این گروه بیشتر از سه دهه است و توانسته گواهینامه های بسیاری از کشورهای مختلف دریافت کند.
 • تولید کننده آراکس سود
  مرکز تولیدی سودپرک اکسین سود در زمینه کاستین پرک ( هیدروکسید سدیم مایع ) روزانه 40 تن مواد را در سه واحد مرکز خود تولید می کند.
 • شرکت پرک بندر امام

شرکت پرک بندر امام از بزرگترین تولیدکنندگان است که بیشترین هیدروکسید سدیم را تولید می کند. این شرکت در ماهشهر قرار دارد از جمله فعالیت های این شرکت :

 • کیسه های دوجداره
 • موادشوینده
 • تولیدی کاغذ
 • روغن نباتی
 • تولید لبنی
 • پالایشگاه و پتروشیمی

 گروه تولیدی پتروشیمی گوهر پارس در شهر تهران واقع است و بزرگترین تولیدکننده سود کاستیک پرک در ایران است.

بیشتر بدانید :
مجموعه گوهر پارس اولین کارخانه تولید این ماده را در تهران و بعد با گسترش فعالیت های خود، دومین کارخانه تولیدی را در استان خوزستان احداث کرده است.

قیمت سود پرک ایرانی در بازار های جهانی

قیمت سود پرک ایرانی در بازار های جهانیقیمت جهانی سود پرک یرانی با توجه به نواسانات قیمت دلار و ارز در بازار آزاد اعلام می گردد و خریداران باید با توجه به این نواسانات ان را خریداری کنند.

سود پرک در عصر حاضر به شکل های مختلفی عرضه می گردد و برای خرید این سود می توانید به فروشنده این محصولات مراجعه کرده و در قیمت های مختلفی سود پرک را خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید این محصولات مراجعه به وب سایت فروش این محصولات بوده و از این طریق می توانید مستقیما با تولید کنندگان این محصولات ارتباط بگیرید و آن را به قیمت کارخانه تهیه نمایید.

سفارش سود پرک ایرانی به صورت عمده

سفارش سود پرک ایرانی به صورت عمدهیکی از شرکت های تولید کننده سود پرک در تهران جهت تامین عمده سود پرک 99 درصد در بسته بندی 25 کیلو گرمی برای صنایع کوچک و پالت بندی شده جهت ارائه به کارخانجات و صنایع بزرگ دارد و هم چنین پخش عمده سود پرک جامد در بندر عباس و دیگر مناطق کشور قسمتی از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی های توزیع این محصول می باشد.

 بزرگترین تولید کنندگان سود پرکد در ایران قرار کرفته است. که سفارش سود پرک ایرانی به صورت عمده را می توان از این تولید کننده تهیه نمود. پرک 98 درصد را در بسته بندی 25 کیلوگرمی سفید کریستالی بدون واسطه در اختیار شرکت ها با قیمت پایین تر از قیمت بازار می گذارند و در اسرع وقت محصول را تحویل می دهند که کیفیت بسیار خوب و مناسبی دارد و در صورت وجود مغایرت محصول پس گرفته می شود.

فروشنده انواع سود پرک ایرانی

فروشنده انواع سود پرک ایرانی کارخانجات متعدد ایرانی امروزه در حال تولید و عرضه ی سود پرک می باشند که باعث پیشرفت در تولید آن شده است.

سود پرک ایرانی را می توان از سایت های موجود در اینترنت نیز تهیه کرد که از نظر هزینه و قیمت نیز به صرفه تر و ارزان تر می باشد. بنابراین خرید آنلاین سود پرک ایرانی مناسب تر از تهیه آن از خارج کشور می باشد. 
فروشنده انواع سودپرک ایرانی باید در قروشکاه خود از بهترین نع این محصول را برای فروش داشته باشد

مرکز توزیع و صادرات سود پرک تولید ایران

مرکز توزیع و صادرات سود پرک تولید ایرانتوانمندی در تولید سود پرک در پی همت برخی از صنعت گران بومی و متعهد در سال های اخیر ایجاد شده است و این حجم از تولید علاوه بر تامین نیاز داخلی باعث شده ایران به صادرات سود پرک نیز بپردازد و در عرضه سود پرک ایرانی جایگاه جهانی پیدا کند.سود جامد پرک در ایران از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است تا جایی که سود پرک ایران توانسته بازار های خوبی در کشور های خاور میانه برای خودش دست و پا کند.در اصل خود کارخانه های تولید کننده این محصول مرکز توزیع و صادرات سود پرک تولید ایران را برای کشورهای همسایه ارسال می کنند

کشور های چون عراق،ترکیه،پاکستان و کشور های آسیای میانه از مهم ترین اهداف صادراتی ایران هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرجع خرید و فروش سود پرک ایرانی

سود پرک ایرانی یکی از انواع سود سوزآور جامد می باشد که از طریق ایجاد …

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی