فروش سود پرک
خانه / سود مایع بندر امام / قیمت عمده سود مایع بندر امام

قیمت عمده سود مایع بندر امام

نمایندگی های فروش سود مایع بندر امام ، در استان تهران، عرضه محصولات خود را با قیمت مناسب و به صورت عمده ، برای تمامی مشتریان در سراسر ایران آغاز کرده اند.

سود مایع بندر امام

سود مایع بندر امام

سود پرک یک ماده جامد می باشد که معمولا به رنگ سفید شناخته شده است. این محصول از تبخیر سود سوز آور مایع و افزایش خلوص آن تا 98درصد حاصل می گردد. در برخی موارد این محصول به صورت مایع نیز تولید می شود. این ماده از نظر شیمیایی دارای خاصیت قلیایی بسیار قوی بوده و دارای ساختار شیمیایی NAOH است و با نام های کاستیک ،سودسوز آور نیز خوانده می شود.

سود مایع بندر امام

موارد کاربردی سود پرک مایع:

  • سود پرک در صنایع دارو سازی مورد مصرف قرار می گیرد.
  • از این محصول در صنعت الکل سازی نیز استفاده می شود.
  • استفاده از این محصول در صنایع فلزی و تولید شیشه نیز رایج است.
  • از این محصول به دلیل ارزان بودن در صنایع روی،گالوانیزه و آبکاری و در صنعت باطری

سازی و خنثی سازی اسید و همچنین در صنعت تولید چرب گیرها نیز استفاده می شود.
غلظت سود پرک در نحوه استفاده و همچنین مقدار استفاده از این محصول در صنایع مختلف بسیار موثر می باشد از این رو در صنعت برای تعیین غلظت محلول های قلیایی همچون سود پرک، محلول را توسط محلول اسید کلریدریک استاندارد، تعیین مقدار می نمایند. همچنین خلوص هر ماده ای را که جامد است و خاصیت قلیایی دارد را می توان تعیین نمود. برای مواد جامد باید وزن دقیقی از آن در آب مقطرحل و به حجم ثابتی رسانده شود. سپس حجم مشخصی از آن محلول در حضور شناساگرهای اسید و باز مناسب با محلول اسید سنجیده شود.

سود مایع بندر امام

تولید و پخش سود مایع

تولید انواع محصولات شیمیایی، در سال های اخیر بیش از بیش رواج پیدا کرده است و از آنجا که کشور ایران در زمینه تولیدات محصولات شیمیایی پیشرو می باشد، انواع مختلفی از سودهای مایع و جامد مورد استفاده در صنایع مختلف، را با بالاترین درجه کیفیت تولید می کند و با ارزان ترین قیمت ممکن آن را در اختیار مصرف کنندگان داخلی و حتی خارجی قرار می دهد.
مجموعه ما برای راحتی و سهولت خرید، فروشگاه اینترنتی معتبری تهیه نموده تا مشتریان و خریداران گرامی در کمترین زمان ممکن محصول مورد نیاز خود را پس از بررسی قیمت و کیفیت خریداری نمایند. جهت ثبت سفارش و گرفتن استعلام قیمت و جزئیات آمار، مشتریان گرامی می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com
آراد شیمی